Počet položek: 0 0,- CZK

O společnosti

Vyrábíme bezlepkové uzeniny:

Všechny naše uzeniny vyrábíme bezlepkové, jedinými vyjímkami jsou Domácí sekaná a Turistické bochánky, které obsahují strouhanku, ve které je obsažen lepek.

 

NABÍZÍME

SHÁNÍTE-LI KVALITNÍ UZENINY BEZ ZBYTĚČNÝCH ÉČEK A DALŠÍCH PŘIDÁVANÝCH CHEMIÍ, OBRAŤTE SE V KLIDU NA NÁS. VYRÁBÍME DLE STARÝCH ČSN NOREM A HLAVNĚ Z MASA.

VÍTĚZ SPOTŘEBITELSKÉHO TESTU KLOBÁS: PAPRIKOVÁ KLOBÁSA, ČERTOVSKÁ KLOBÁSA A BYLINKOVÁ KLOBÁSA.

HODNOCENÍ BYLO I V SOUVISLOSTI S CENOU, KTERÁ BYLA BEZ KONKURENCE PŘI PŘIHLÉDNUTÍ NA KVALITNÍ SUROVINU A SLOŽENÍ VÝROBKU.

Přijímáme objednávky na předuzená selátka od velikosti cca 15kg do cca 30kg a malá šunková selátka do formy vykládaná v kůži a celá zauzená. Dále můžeme nabídnout vyuzenou šunku na kosti od velikosti cca 8kg-12kg.

Všechny naše výrobky plníme do přírodních střev, v rámci zachování nejlepších chuťových požitků a pro nezapomenutelné křupnutí při skusu třeba do párku či klobásy.

Novinky: Bylinková klobása - výborná z libového vepř. masa s bylinkami - medvědí česnek, pažitka a drceným černým pepřem.

Připravujeme: Mortadelu se sýrem a uzeným bůčkem a zabijačkovou paštiku zauzenou, vše opět dle starých poctivých čs. norem.

 CENY BUDOU POSÍLÁNY DLE AKTUÁLNÍHO CENÍKU NA VYŽÁDÁNÍ

Přejete si zasílat novinky mailem ?
Pro zákazníky

JSME OBCHODNÍ PARTNEŘI NÁKUPNÍHO SYSTÉMU LYONESS

Správu zajišťuje PROFI IMAGE s.r.o., publikuje RADEV s.r.o.

© www.radev.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace